The Wings Paradise biedt franchisemogelijkheden met volledige ondersteuning, waardoor ondernemers kunnen profiteren van een bewezen horecaconcept met groeipotentieel en uitgebreide marketingondersteuning. The Wings Paradise is een gewilde bestemming in Rotterdam en Den Haag voor liefhebbers van chicken wings en cocktails, bekend om zijn uitstekende smaak, diverse sauzen en gezellige sfeer. Naast hun ongeëvenaarde kwaliteit en variëteit aan chicken wings, biedt het restaurant ook loaded fries, empanadas en andere smakelijke bijgerechten, perfect voor informele ontmoetingen of gezinsuitjes.
Blokker ligt in de gemeente Hoorn, in Noord-Holland. In Blokker wonen ongeveer 5.580 mensen (bron: CBS). Vrij gemiddeld voor een plaats van deze grootte. Per huishouden verdient men gemiddeld €33.800. Het landelijk gemiddelde, exclusief vakantietoeslag, is bruto €36.500. Het gemiddeld inkomen in Blokker ligt dus lager. Bij elkaar genomen verdienen de inwoners van Blokker dus zo’n €85.729.091. Dit ziet men weer terug in de WOZ-waarde van de huizen, welke gemiddeld €186.000 is in Blokker. In 2020 was de WOZ waarde in Nederland gemiddeld €270.000, in Blokker ligt dit dus lager. In Blokker hebben 3.7% van de mensen een uitkering. Waarmee het totaal aantal uitkeringsgerechtigden op 206 uitkomt.
Blokker is verdeeld in Westerblokker en Oosterblokker. Westerblokker valt onder de gemeente Hoorn, Oosterblokker valt onder de gemeente Drechterland. In onder andere de gemeente en provincie, wordt Westerblokker ook wel Blokker genoemd. De plaats kreeg in 1964 landelijke bekendheid doordat in de plaatselijke groenteveiling “Op Hoop van Zegen” The Beatles tweemaal achter elkaar optraden. Dit was hun enige optreden ooit op Nederlandse bodem (naast het concert in Hillegom, wat een tv-registratie betrof voor de VARA).
Er zijn naast The Wings Paradise ook nog andere franchiseformules waarvoor Blokker interessant is. Bekijk alle franchise mogelijkheden in Blokker.
Franchiseformule The Wings Paradise valt binnen de branche horeca.