In Person is specialist op het gebied van flexibele arbeid. In alles wat wij doen staan gelukkige klanten en flexkrachten centraal. Samen met ruim 20.000 flexkrachten helpen wij klanten beter te presteren én te groeien.
In Tiel wonen naar schatting 41.469 inwoners (bron: CBS), en is gelegen in de gemeente Tiel, in Gelderland. Gemiddeld wordt er €33.600 per huishouden verdiend, dat ligt iets lager dan het landelijk gemiddelde van €36.500 bruto, exclusief vakantietoeslag. Tiel heeft hiermee een totaal inkomen van nabij €633.344.727 over alle inwoners. De huizen in Tiel hebben een gemiddelde WOZ waarde van €195.000, iets lager dan het landelijk gemiddelde van €270.000 in 2020. 4.5% van de mensen hebben in Tiel een uitkering, oftewel 1.866 van alle inwoners.
Tiel is een stad in de provincie Gelderland. Het is gelegen tussen de rivier de Waal, de Linge en het Amsterdam-Rijnkanaal. Tiel is vanouds een handelsstad en vervult daarnaast een centrumfunctie voor de regio Rivierenland. De handelsstad beschikt over het grootste gebied bedrijventerreinen in Midden-Nederland. Het belangrijkste bedrijventerrein in Tiel is bedrijvenpark Medel. Daarnaast heeft Tiel ook een uitgebreid winkelcentrum. Het winkelcentrum van Tiel beschikt over meer dan 200 winkels. Tiel heeft ook groot aanbod van horecagelegenheden. Op het plein in de historische binnenstad zijn cafés, restaurants, lunchrooms, bistro’s en terrassen te vinden.
Er zijn naast In Person ook nog andere franchiseformules waarvoor Tiel interessant is. Bekijk alle franchise mogelijkheden in Tiel.
Franchiseformule In Person valt binnen de branche arbeidsbemiddeling & uitzendbureau. Uitzendbureaus zijn intermediairs actief op de arbeidsmarkt. Ze bemiddelen tussen werkzoekenden en bedrijven die al dan niet tijdelijk werknemers willen inlenen om bepaalde werkzaamheden uit te voeren. Vaak hebben uitzendbureaus ook meerdere diensten in huis, zoals payroll en het geven van HR advies. Bekende spelers in deze branche zijn Olympia Uitzendbureau, Payper en In Person. De laatste jaren zie je ook steeds meer uitzendbureaus gespecialiseerd op een vakgebied, zoals Happy Nurse. Zij richten zich bijvoorbeeld alleen op de zorg.
De afgelopen tijd zijn de werkbare uren volgens de ABU gedaald en ook de omzet binnen de branche is licht gedaald, maar loopt inmiddels wel weer op.
De Rabobank verwacht dat de uitzendmarkt door verdere flexibilisering van de arbeidsmarkt en de verder aantrekkende economie zal groeien. Naast het aantal uitzendkrachten en gedetacheerden, zal in de komende jaren ook het aantal tijdelijke contracten en zzp’ers toenemen.
De aantrekkelijkheid van het inhuren van flexibele krachten is onder andere afhankelijk van wetgeving. Door de Wet Werk en Zekerheid is er bijvoorbeeld al gezorgd dat flexmedewerkers en vaste medewerkers dezelfde ontslagbescherming hebben.
Ook is de politiek bezig met een wetsvoorstel waarbij andere ongelijkheden als salaris, pensioenen en scholingsmogelijkheden verdwijnen. De Nederlandse Bond van Bemiddelings- en Uitzendondernemingen (NBBU), verwacht dat payroll met invoering van deze wet vrijwel onmogelijk wordt. De bond geeft ook aan dat het toepassen van het pensioen voor de opdrachtgever voor veel administratie gaat zorgen omdat veel payrollondernemingen veel verschillende opdrachtgevers hebben.
Bron: Delta Lloyd, Rabobank, CBS, ABU, NBBU